Sponsor Diner Sluipers Open

Traditiegetrouw werd in de tweede week van het Open Toernooi een exclusief diner georganiseerd voor alle sponsoren van onze vereniging.

Door de enorme inzet van onze sponsorcommissie onder leiding van Maurits Noordman is het aantal sponsoren enorm toegenomen. De vereniging floreert op dit moment en dit is ook te zien aan het aantal sponsoren dat dit jaar werd verwelkomd op de rode loper.

Maar liefst 100 gasten die onze club een warm hart toedragen werden welkom geheten  in de tennishal waar baan 1 was  omgetoverd tot een prachtige dinerzaal. Restaurant t Vaantje verzorgde een exclusief driegangen diner waarbij voortreffelijke wijnen werden  geschonken die speciaal waren geselecteerd voor deze avond. De mooie avond werd ook nog voorzien van muziek met dank aan Maarten van den Bosch

Foto s gemaakt door Daan van der Laan. Zie link

Met dank aan de open toernooi sponsoren:

Perdijk Assurantien en financieel Advies
Dicke Roell Breedveld Executive Search
Sybrandy
Vireco Beheer Yvo Borsboom
Sivers BV. Silvia verspoor
Jobshift
AVR Watersport
VOSPLAN
Edeltrend
Orgelman c.verwaal
Racketcafe
Jumbo Jim Koster
van os accountants reeuwijk
Kaars koffie
brandindustry Leiderdorp
mike het hoog
bart besselink gildenburg
basis bedrijfshuivesting
nederhof kranen
Ton de rooij
hiddde hoeve
led lease
frank harrak henk natte
Peter heemskerk
Johan vd blom first
Kortenoord Martin Jansen plus
janssen de jong
sander vd wel
Gejo vermeij
jw doorn
marcoon
geluk.com
indetco