Bestuur & commissies

Het Bestuur

Jan de Jong – Voorzitter (voorzitter@sluipers.nl)

Robin Dijkstra – Penningmeester (penningmeester@sluipers.nl)

Martine Kok – Secretariaat (secretariaat@sluipers.nl)

Niels Maree – Commissaris Beheer (beheer@sluipers.nl)

Petra Bouwmeester – Commissaris Jeugd (commissarisjeugd@sluipers.nl)

Jan Duits- Commissaris Squash (squash@sluipers.nl)

Erica Binnendijk – Commissaris Tennis (tennis@sluipers.nl)

Vacature – Commissaris Padel (padel@sluipers.nl)

E-mailadres bestuur: secretariaat@sluipers.nl

Voor alle vragen omtrent de ledenadministratie: ledenadministratie@sluipers.nl

Commissies

Naast het bestuur kent de Sluipers de volgende commissies