Bestuur & commissies

Het Bestuur

Jan de Jong – Voorzitter (voorzitter@sluipers.nl) heeft aangegeven te willen stoppen in 2022.

Robin Dijkstra – Penningmeester (penningmeester@sluipers.nl) heeft aangegeven te willen stoppen in Q1 van 2022.

Martine Kok – Secretariaat (secretariaat@sluipers.nl)

Waargenomen door Jan de Jong tot 2022-01-01 wanneer Sander van Zoest het overneemt  – Commissaris Beheer (beheer@sluipers.nl

Janneke Sluiter  – Commissaris Jeugd (commissarisjeugd@sluipers.nl)

Jan Duits- Commissaris Squash (squash@sluipers.nl)

Marc Brinkkemper  – Commissaris Tennis (tennis@sluipers.nl)

Gijs Merkx – Commissaris Padel (padel@sluipers.nl)

E-mailadres bestuur: secretariaat@sluipers.nl

Voor alle vragen omtrent de ledenadministratie: ledenadministratie@sluipers.nl

Commissies

Naast het bestuur kent de Sluipers de volgende commissies