Bestuur & commissies

Het Bestuur

Jan de Jong – Voorzitter (voorzitter@sluipers.nl)

Robin Dijkstra – Penningmeester (penningmeester@sluipers.nl)

Martine Kok – Secretariaat (secretariaat@sluipers.nl)

Niels Maree, is afgetreden wordt waargenomen door Jan de Jong  – Commissaris Beheer (beheer@sluipers.nl)

Petra Bouwmeester, is afgetreden Janneke Sluiter neemt over  – Commissaris Jeugd (commissarisjeugd@sluipers.nl)

Jan Duits- Commissaris Squash (squash@sluipers.nl)

Erica Binnendijk, is afgetreden Marc Brinkkemper neemt over – Commissaris Tennis (tennis@sluipers.nl)

Gijs Merkx – Commissaris Padel (padel@sluipers.nl)

E-mailadres bestuur: secretariaat@sluipers.nl

Voor alle vragen omtrent de ledenadministratie: ledenadministratie@sluipers.nl

Commissies

Naast het bestuur kent de Sluipers de volgende commissies